Meble ogrodowe

Wybór mebli ogrodowych jest bardzo duży i każdy może znaleźć ławki ogrodowe i stoły ogrodowe zgodne z jego preferencjami, gustem i możliwościami finansowymi.

TANIE MEBLE OGRODOWE

Osoby, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na meble ogrodowe, mogą wybierać spośród tanich mebli wykonanych z tworzyw sztucznych. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, można znaleźć meble plastikowe białe, czarne, brązowe, ale także czerwone czy niebieskie. Ich ceny rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Stoły ogrodowe lub ławki balkonowe (http://ogrodypolska.pl/) wykonane z tworzywa sztucznego można kupić już od około 50 złotych, krzesła są jeszcze tańsze. Niestety meble ogrodowe z tworzyw sztucznych nie są zbyt trwałe, łatwo pękają lub się łamią.

MEBLE METALOWE

Zdecydowanie trwalsze i bardziej eleganckie są meble metalowe. Ich ceny są zróżnicowane ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Wybór mebli metalowych jest bardzo duży. Ich zaletą jest to, że są stosunkowo lekkie i łatwo je utrzymać w czystości. Wytrzymają zdecydowanie dłużej niż meble z tworzyw sztucznych.

bench-731193_640