Pokazy fajerwerków na weselu

Pokazy fajerwerków to spektakularne widowisko organizowane przy okazji wielu imprez lub uroczystości. Oglądamy je na sylwestra, na zakończenie imprezy sportowej, miejskiego święta i przy wielu innych okazjach. Od kilku lat panuje moda na pokazy fajerwerków na weselu. Nic dziwnego, ponieważ każdy chce żeby jego wesele było zapamiętane na długo. Do tego potrzebny jest jakiś spektakularny moment, a taki właśnie jest pokaz fajerwerków.

Firmy organizujące pokazy sztucznych ogni na weselach maja przygotowane kilka gotowych scenariuszy widowiska, ale nie jest to sztywna oferta, raczej pokaz możliwości. Para młoda może sama opracować scenariusz we współpracy z firma organizującą pokazy, na miarę swoich możliwości finansowych. Sam pokaz wymaga wielu przygotowań i dopracowania szczegółów. Tylko wtedy wszystko będzie przebiegać zgodnie ze scenariuszem.

Firma organizująca pokaz fajerwerków zadba o wszystkie formalności, których trzeba dopełnić oraz zapewni bezpieczeństwo pokazu. Ustali miejsca odpalani ładunków oraz miejsca dla publiczności. Trzeba również zająć się ochroną przeciwpożarową. Sam pokaz zazwyczaj odbywa się z podkładem muzycznym prezentowanym przez profesjonalny sprzęt estradowy.

Pokazy fajerwerków na weselu to nie jest jedyna oferta firm. Jest wiele dodatkowych atrakcji, które można zamówić. Jednym z przykładów jest droga do tortu ozdobiona ogniami albo inne podobne dodatki specjalnie, w tym również dym na pierwszym tańcu pary młodej.